Nahrávání...

Production Supervisor / Směnový mistr 1

Datum: 23.9.2021

Lokalita: Dolní Rychnov, 412, CZ

Firma: Vishay Intertechnology Inc

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

VISHAY ELECTRONIC, spol. s r. o. Dolní Rychnov, společnost zabývající se výrobou elektronických součástek, hledá v současné době na hlavní pracovní poměr:

Směnového mistra

Náplň práce:

  • Podílení se na organizování výroby
  • Vedení a hodnocení pracovníků
  • Tvorba výrobních plánů
  • Řešení reklamací od zákazníků
  • Podpora procesního inženýra při implementaci nových procesů
  • Implementace a aplikace lean metod a 5S ve výrobní oblasti
  • Neustálé zlepšování výrobních procesů:

    o Identifikace slabých míst

    o Zabránění chybám, které mohou vzniknout v průběhu výroby

    o Stabilní výrobní procesy

    o Optimalizace toku procesů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru (elektro vzdělání výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující firmy
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů)
  • Příspěvek na dopravu až 1500 Kč/měsíc
  • Příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Příspěvek na dětský tábor
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Nástup možný ihned

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás, a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně.

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!