Nahrávání...

Skladník

Datum: 16.1.2022

Lokalita: Blatná, JC, CZ

Firma: Vishay Intertechnology Inc

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná ESTA hledá na plný úvazek Skladník

Náplň práce:

  • řízení příjmu a výdeje materiálů pro jednotlivé výroby dle pokynů vedoucího skladu a žádanek materiálů
  • nakládka a vykládka zboží dovozeného ze zahraničí
  • převoz materiálů pro výrobu do obou závodů
  • plnění úkolů a další související činnosti dle potřeb oddělení a požadavků nadřízeného
  • dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
  • v oblasti ochrany životního prostředí (EMS) vlastní zavádění do rutinní činnosti

Požadavky:

  • minimálně SOU - vyučen
  • základní znalost obsluhy PC
  • řidičské oprávnění na VZV
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • ochota a schopnost se učit
  • spolehlivost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor