Inženýr kvality

Datum: 6.4.2019

Lokalita: Blatná, JC, CZ

Firma: Vishay Intertechnology Inc

ImagePomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná ESTA hledá na plný úvazek Inženýra kvality

Náplň práce:

  • odpovědnost za řízení kvality
  • kontrola výroby a řízení neshodných procesů
  • analýza zmetkovitosti, hledání příčin a nápravných opatření
  • komunikace s ostatními odděleními
  • optimalizace a zlepšování procesů s důrazem na zvyšování produktivity a kvality výroby

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • odborné znalosti ve výrobě
  • znalost CJ a AJ slovem i písmem
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Access)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat
  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA,...)
  • znalost programu SAP výhodou

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mezd
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás, a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně.

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!