Nahrávání...

Vedoucí oddělení Shipping Department

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

VISHAY ELECTRONIC, spol. s r. o. Dolní Rychnov v současné době hledá vedoucího pracovníka oddělení Shipping department s potenciálem růstu na Manažera Logistického centra.

Tato pozice je kariérní příležitostí pro vhodné kandidáty s kvalifikací pro řízení malé skupiny pracovníků.

Náplň práce:

  • řízení pracovníků oddělení pro komunikaci se zákaznickými servisy firmy Vishay (shipping department) jejichž pracovní náplní je zejména vyřizování expresních zásilek, celní odbavení, inventury skladových pozic pro hotové výrobky a pomocné materiály
  • obchodní korespondence s interními zákazníky (zákaznický servis/plánovací oddělení) a spedičními partnery – hlavní komunikační jazyk je angličtina
  • řešení skladových rozdílů průběžně
  • podpora Manažera Logistického centra v Dolním Rychnově

Požadujeme:

  • ÚSO ekonomického směru, se zaměřením na logistiku výhodou
  • Anglický jazyk slovem i písmem stupeň B2, denní komunikace s pracovníky zákaznických servisů firmy Vishay, Německý jazyk výhodou
  • Práce s PC – středně pokročilý uživatel Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), SAP výhodou
  • Řidičský průkaz skupina „B“, aktivní řidič
  • Schopnost vést tým a také pracovat v kolektivu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť učit se novým procesům

Nabízíme:

  • práce na HPP u stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé povolání s příležitostí pro růst a kariérní postup
  • využití jazykových znalostí při písemném i osobním kontaktu
  • dobré platové podmínky
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce, ostatní nadstandardní příplatky
  • dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů)
  • příspěvek na dopravu až 1000 Kč/měsíc
  • příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • variabilní složku mzdy
  • stravenky v hodnotě 80,-Kč
  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dětský tábor
  • nástup možný ihned

Pokud Vás inzerát zaujal, zašlete prosím Váš životopis v českém i anglickém jazyce, včetně průvodního dopisu.

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás, a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně.

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!