Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Karbantartó Mérnök

Dátum: 2021.05.31.

Hely: Budapest, BU, HU

Vállalat: Vishay Intertechnology Inc

A Vishay Hungary Elektronikai Kft budapesti telephelyére munkatársat keres

Elektromos karbantartó mérnök munkakörbe

A legfontosabb munkaköri feladatok:

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Teszt berendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről

Munkaköri elvárások:

  • Villamos mérnöki egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, programozási ismeretek
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Nagyvállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Önálló, felelősségteljes munka,
  • Változatos feladatok.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a miklos.kovacs@vishay.com email címre.