Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Customer Quality Engineer

A legfontosabb munkaköri feladatok:
8D riportok készítése valamint megelőző/helyesbítő intézkedések kidolgozása 

Minőségügyi riportok készítése napi/heti/havi rendszerességgel 

Társosztályokkal való együttműködés a termékek minőségének a javítása érdekében 

FMEA/Control Plan felülvizsgálati teamben való aktív részvétel 

Folyamatok fejlesztése

A jelentkezővel szembeni elvárások:
Műszaki végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök) 

Minőségügyi ismeretek (8D, FMEA módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása) 

ISO 9001 / IATF 16949 minőségirányítási ismeretek 

Társalgási szintű angol nyelvtudás 

MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint) 

Önálló, precíz munkavégzés, proaktív gondolkodásmód 

Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat 

 IATF 16949 (VDA 6.3 folyamatmérnöki) belső auditori végzettség 

SQA ismeretek 

SPC ismeretek