Mechanik lisovny

seřizovač – mechanik

pracovní náplň:

  • obsluha výrobních strojů a zařízení
  • údržba a čištění strojů a výrobních zařízení
  • seřizování parametrů strojů dle listu nastavení
  • zajišťování kvality výroby dle technických listů

    požadujeme:

  • zručnost, technické znalosti
  • výhoda - znalost lisování plastů, hydraulických lisů

     nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky
  • 5 týdnů dovolené + za každých odpracovaných 5 let 1 den dovolené navíc
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, dopravu do zaměstnání, dovolenou a vánoce, životní pojištění)
  • možnost školení

    kontakt:          VISHAY ELECTRONIC spol. s r. o., Paštická 1096, 388 01 Blatná

    tel.: 383 455 611 – Martina Říhová, e-mail: martina.rihova@vishay.com