Production manager / Vedoucí výroby

Datum: 3.8.2022

Lokalita: Blatná, JC, CZ

Firma: Vishay Intertechnology Inc

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná Sfernice hledá na plný úvazek pracovníka na pozici Vedoucí výroby

Náplň práce:

  •  řízení týmu 35 zaměstnanců ve výrobě

Požadavky:

  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání (technické)
  • plynně česky a anglicky
  • zkušenosti s vedením (na pozici vedoucího výroby výhodou)
  • schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy
  • Znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor

Vishay Blatná Sfernice is currently seeking a full-time Production Manager

Primary Responsibilities:

  • managing the team of 35 employees in production

Requirements:

  • secondary / university education (technical)
  • fluent in Czech and English
  • experience with leadership (in position of production supervisor is advantage)
  • ability to decide independently and solve problems
  • PC skills - MS Office

Offered:

  • yearly increase of the salary/wage
  • benefit for the holiday and Xmas
  • holiday 25 days + next days for the worked time
  • subsidized lunch
  • benefit for the transport
  • loyalty and jubilee bonus
  • benefit for the life insurance or pension supplementary insurance
  • benefit for childern´s camp