Personalista / Personnel Clerk

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná ESTA hledá na plný úvazek pracovníka na pozici Personalista (zástup za mateřskou dovolenou)

Náplň práce:

  • komunikace se zájemci o práci
  • vedení veškeré administrativy spojené se zaměstnanci firmy
  • korektura docházek a zajištění podkladů pro zpracování mezd
  • úzká spolupráce se mzdovým oddělením
  • zajištění a evidence lékařských prohlídek
  • zajištění podkladů pro roční zúčtování daní
  • další související činnosti dle potřeb oddělení a požadavků nadřízeného

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost zákoníku práce výhodou
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • časová flexibilita a samostatnost
  • ochota a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvěk na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvěk na dětský tábor

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás, a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně.

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!