Nahrávání...

Normovač - přípravář

Vishay Blatná ESTA hledá na plný úvazek Normovač - přípravář

Náplň práce:

  • spolupráce na zpřesňování časových rozpisek
  • definování nových operací a jejich časové náročnosti
  • spolupráce s oddělením vývoje a konstrukce na zdokonalování kalkulačních programů
  • podpora preferovaných a zpožděných výrobních zakázek a informování obchodního oddělení v LA o stavu
  • interní auditor kvality
  • zpracování pracovních plánů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC ( Word, Excel, Access)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost, osobní nasazení
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mezd
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor

Vishay Blatná ESTA is looking for Standardizer – working instructions for the full-time job

Jobs description:

  • Preparation of working instructions
  • Creation of new workplaces and operations
  • Cooperation with RaD
  • Intern quality auditor

Requirements:

  • SE
  • Basic PC knowledge ( Word, Excel, Access)
  • independence, accuracy, reliability, faithfulness, self-deployment
  • driving licence group B

Offered:

  • yearly increase of the salary/wage
  • benefit for the holiday and Xmas
  • holiday 25 days + next days for the worked time
  • subsidized lunch
  • benefit for the transport
  • loyalty and jubilee bonus
  • benefit for the life insurance or pension supplementary insurance
  • benefit for childern´s camp