Nahrávání...

Koordinátor skladu

Datum: 9.6.2021

Lokalita: Blatná, JC, CZ

Firma: Vishay Intertechnology Inc

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná ESTA hledá na plný úvazek Koordinátor skladu

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správné naskladnění, vyskladnění - příjem a výdej zboží v SAP systému
  • zodpovědnost za uvedení pozic materiálu v SAP systému
  • dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
  • plnění úkolů a další související činnosti dle potřeb oddělení a požadavků nadřízeného

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC ( Word, Excel, Access)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost, osobní nasazení, zodpovědnost
  • základní znalost program SAP výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mezd
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor
  • příjemné pracovní prostředí