Loading...

Automation engineer

Image  Pomozte nám vytvořit DNA techniky

Vishay Blatná ESTA hledá na plný/zkrácený úvazek pracovníka na pozici Automatizační inženýr

Náplň práce:

  • dohled nad správností provádění všech výrobních operací v úseku výroby ESTA.
  • zajišťování systematiky v prováděných činnostech.
  • dohled nad správnou funkčností strojů a zařízení.
  • podílení se na zavádění automatizace do výroby.
  • podílení se na výrobě strojů a zařízení a jejich zavádění do výroby.
  • zodpovědnost za ekonomičnost vynakládaných prostředků
  • dohled nad dodržováním principů ochrany životního prostředí (EMS) a bezpečnosti práce (BOZP).

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • plynně anglicky a česky
  • velmi dobrá znalost MS-Office (Word, Excel, Access, Outlook)
  • základní znalost SAP, znalost programování, znalost CAD systémů – výhodou
  • znalost HW - výhodou
  • analytické myšlení
  • týmová práce, komunikativnost
  • samostatnost
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • dovolená 25 dní + další dny za odpracovanou dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na dětský tábor

Zkrácený úvazek nabízíme pro studenty vysoké školy nebo vyšší odborné školy technického směru.

Vishay Blatná ESTA is looking for the Automation engineer for a full-time job

Job description:

  • supervision over the correct execution of all production operations in the ESTA production department.
  • ensuring systematics in implementation activities.
  • supervision of the functional functionality of machines and equipment.
  • participation in the introduction of automation in production.
  • participation in the production of machinery and equipment and their introduction into production.
  • responsibility for the economics of money spent
  • supervision of compliance with the principles of environmental protection (EMS) and occupational safety (OSH)

Required:

  • university education in a technical field
  • fluent in English and Czech
  • very good knowledge of MS-Office (Word, Excel, Access, Outlook)
  • basic knowledge of SAP, knowledge of programming, knowledge of CAD systems - an advantage
  • knowledge of HW - an advantage
  • analytical thinking
  • teamwork, communicativeness
  • independence
  • willingness to travel
  • driving license Bknowledge of MS Office
  • individual and team work

Offered:

  • yearly increase of the salary/wage
  • benefit for the holiday and Xmas
  • holiday 25 days + next days for the worked time
  • subsidized lunch
  • benefit for the transport
  • loyalty and jubilee bonus
  • benefit for the life insurance or pension supplementary insurance
  • benefit for childern´s camp

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás, a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně.

Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!