Történetünk

Történelmünk mindig is a jövőről szólt

Az űrkorszak megalapítása

1962. a technológiai optimizmus időszaka volt Amerikában és világszerte. Egy ember egy termékkel a jövőbe tekintett, és egy jobb, biztonságosabb világot képzelt el az emberek számára. A Vishay gyorsan hírnevet szerzett az innováció és a minőség terén.

Növekedés stratégiai akvizíciók révén

1985-ben a Vishay stratégiai felvásárlások sorozatát kezdte meg, hogy széles körű elektronikai alkatrészgyártóvá váljon. Ez magában foglalta a passzív és aktív alkatrészeket, az infravörös alkatrészek, kondenzátorok, ellenállások, félvezetők és más alkatrészek specialistáit.

A digitális forradalom támogatása

Az ezredforduló beköszöntött a digitális korszakkal és az okoseszközök térnyerésével. A Vishay gyorsan alkalmazkodott ehhez a forradalomhoz, sőt hozzájárult ahhoz, hogy meginnoválja és átalakítsa gyártási és szállítási módjainkat, hogy megfeleljenek egy dinamikus, új környezetnek.

A történelem, amit holnap írunk

Örökségünk egy kíváncsi és fantáziadús emberekből álló globális munkaerőt hozott létre. Együtt elfogadjuk a változásokat, hasznosítjuk a technológiát, és felszabadítjuk a jövőnkben rejlő teljes potenciált.

  • Folyamatosan új megoldásokat kínálunk értékes ügyfeleinknek. Piacvezetőkkel dolgozhatok együtt, és betekintést nyerhetek olyan új termékekbe, amelyek még nem kerültek piacra - egy látomás a jövőbe!

    Anne Taylor, Senior VP Global Customer Experience, United States
  • Az elektronikai alkatrészek globális vezetőjeként elkötelezettek vagyunk a játékváltoztató félvezető technológiák biztosítása iránt a jövőbeli energiaellátási alkalmazásokhoz, beleértve az 5G-t és az elektromos járműveket."

    Jyum Tseng, Assistant Manager R&D, Taiwan
  • Úgy vélem, hogy a Vishay jövőképe az, hogy a technológiai innováció élvonalába kerüljön. A kutatásba való nagymértékű befektetéssel az ipar élére állhatunk az új megoldások úttörőjeként."

    Dvir Zaigerman, Senior Manager Process Engineering, Israel

Legutóbbi álláshirdetések

Fertigungsbereichsleiter (m/w/d) GaAs

Heilbronn, DE, Germany

Aufgaben: Führung und Weiterentwicklung des Produktionsbereiches und den dazugehörigen Mitarbeitenden Fördern der Zusammenarbeit von Produktion, Anlagenservice, Produktingenieuren und Prozessingenieuren Sicherstellen…

KATT ide

Regional Talent Acquisition Manager

Itzehoe, DE, Germany | Selb, DE, Germany

We are seeking great talent to help us build The DNA of tech.® Vishay manufactures one of the world’s largest…

KATT ide

Manual Dicing Operator

Hudson, MA, United States of America

KATT ide
Lásd: Összes állás

A világ kihívásai az Ön karrierlehetőségei

60 ország 19 különböző üzemében termékeink keltik életre az elektronikát az emberek számára szerte a világon. Fedezze fel a régiókat, hogy megtalálja az Ön közelében lévő Vishay lehetőségeket.

Bővebben

Hogyan fogja felépíteni The DNA of tech®?

Mérnöki és műszaki

A Vishay lelkét a mérnöki munka és a technológia adja, és ez a mai és jövőbeli sikereink motorja. Itt Ön is hatással lesz a piacra kerülő termékekre és ötletekre.

ÁLLÁSKERESÉS

Gyártás

Gyors tempójú, globális gyártási nagyhatalom vagyunk. A termékeink gyártása és mozgatása valójában a legnagyobb munkaerő. Büszkék vagyunk minőségünkre, megbízhatóságunkra és szállítási képességünkre.

Adminisztráció

A színfalak mögött rengeteg munka folyik annak érdekében, hogy etikus és pénzügyileg életképes vállalat, nagyszerű munkahely legyünk. Fedezze fel a jövőképünket, stratégiánkat és tevékenységeinket meghatározó szerepeket.

Marketing

Nálunk az ügyfelek az első helyen állnak, marketing- és értékesítési csapataink olyan kapcsolatokat építenek ki, amelyek a Vishay növekedését fogják elősegíteni. Ez a csodálatos terület ötvözi a kreativitást, a technikai tudást és az emberi képességeket.

Gyakornoki és szakmai gyakorlatok

Bármelyik úton is jár, a pályakezdő programjaink kiemelik Önt a többi közül, miközben lehetőségeit követi. Itt olyan minőségi projekteken dolgozhat, amelyek átalakítják az általunk kiszolgált iparágakat.