Gyártás

A gyártás üzleti tevékenységünk alapvető része, és izgalmasnak és eredményesnek fogja találni a munkakörnyezetet. Büszkék vagyunk arra, hogy csak a legmagasabb minőségű, legmegbízhatóbb termékeket állítjuk elő, és a gyártás során küldetésünknek érezzük, hogy csak a legjobb minőséget adjuk ügyfeleinknek, időben. Akár új eljárásokat fejleszt ki, akár berendezéseket tart karban vagy gyártásokat tervez meg, figyelnie kell a részletekre. Mindezeknek a kulcsa az összpontosítás.

A gyártási szerepkörök közé tartoznak az alábbiak:

  • Szeletgyártás
  • Gyártósori összeszerelő
  • Karbantartás
  • Szállítás/raktározás/anyagmozgatás/logisztika
  • Minőségellenőr
  • Folyamatmérnök
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnöki tevékenység
  • Beszerzés
  • Tervezés/ütemezés
  • Létesítménykarbantartás
  • Biztonság
  • Berendezésépítés
  • Termelésirányítás

A lap alján található eszköz segítségével átnézheti a nyitott gyártási álláshirdetéseinket.

Az iparágban vezető szerepet betöltő és azt átalakító legmagasabb színvonalú termékek gyártásakor karrierje is felível majd azzal a támogatással, amit a családi kultúránk, a képzés és fejlesztés, a különféle lehetőségek, a globális hálózat, az erős irányítás és a stabil jövő jelent.

Ha elhivatott, kíváncsi, etikus, csapatjátékos és örömmel fogadja a kihívásokat, a lehető legjobb beosztásba kerül, hogy mindent kihasználhasson, amit egy Vishay-karrier csak nyújtani tud. Javasoljuk, hogy pályázzon még ma.

Betöltés...
Kategória mentése RSS-hírfolyamként
Keresési eredmények - "". 5/1. oldal. Találatok: 1–25
Munkakör Részleg Műszak típusa
Visszaállítás
Manufacturing Operator - Day Shift Manufacturing Warwick, Rhode Island, United States
Manufacturing Operator - 2nd Shift Manufacturing Warwick, Rhode Island, United States
Operator 1
Operator 1 Dover, NH, US
Manufacturing Dover, New Hampshire, United States
Process Engineer
Process Engineer Yankton, SD, US
Engineering Yankton, South Dakota, United States
Quality Inspector (Nights)
Quality Inspector (Nights) East Windsor, CT, US
Quality Control / QA Hartford, Connecticut, United States
Operator 2 (Photolith 3rd Shift)
Operator 2 (Photolith 3rd Shift) Niagara Falls, NY, US
Manufacturing Niagara Falls, New York, United States
WSH/WSL Reel to Reel Coater Operator - Days (Mon, Tues, Fri, Sat.) Manufacturing Columbus, Nebraska, United States
Quality Assurance Inspector
Quality Assurance Inspector Fremont, CA, US
Quality Control / QA Fremont, California, United States
Experienced Manufacturing Operator General Labor Columbus, Nebraska, United States
Union-Production
Union-Production Milwaukee, WI, US
Manufacturing Milwaukee, Wisconsin, United States
Solder Dip Operator
Solder Dip Operator Bennington, VT, US
Manufacturing
Entry Level Operator
Entry Level Operator Columbus, NE, US
Manufacturing Columbus, Nebraska, United States
Surface Mount Packer Nights (Fri/Sat/Sun) Work 36 hrs. get paid for 40hrs. Manufacturing Columbus, Nebraska, United States
Receiving Inspector I
Receiving Inspector I Yankton, SD, US
Manufacturing Yankton, South Dakota, United States
Maschinenbediener (m/w/d) Fichtelberg Fertigung Fichtelberg, Deutschland
Manufacturing Operator
Manufacturing Operator Hollis, NH, US
Manufacturing Hollis, New Hampshire, United States
operator 1
operator 1 Huizhou, GD, CN
Manufacturing Huizhou, China
Quality Manager - ESTA
Quality Manager - ESTA Huizhou, GD, CN
Quality Control / QA Huizhou, China
Plater Operator
Plater Operator Columbus, NE, US
Process Engineering Technician Engineering Marshall, Minnesota, United States
Engineering Assistant
Engineering Assistant Duluth, MN, US
Engineering Duluth, Minnesota, United States
Operator 2 m/w/d (HN/OC)
Operator 2 m/w/d (HN/OC) Heilbronn, BW, DE
Fertigung Heilbronn, Deutschland